bahcelievler-guzellik-salonu

Bahçelievler Güzellik Salonu şimdi daha iyi şekilde hizmetinizde. Bahçelievler’de yeni çığır açmak için başlattığımız hizmet sayesinde, artık daha düzgün şekilde güzellik alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. İlk işimiz güzellik konusunda nasıl sonuçlar alabiliriz. Kullandığımız malzemeler Avrupa güzellik standartları kapsamında onay alan ürünlerdir. Doğallıktan yana olmamız bunun en büyük göstergesidir. Başta kendimiz belirli ürünlere yönelerek bu alanda üretim yapıyoruz. Bahçelievler güzellik merkezi göreceli  kavram olsa da, kişisel bakım için geçerli olacak olan tüm evreleri yerinde yaparak, kusur olarak gördüğünüz yerlerde ciddi bakımlar yapmaktayız. İşimizin parçası olarak, doğal krem ve gerekli malzemelerle beraber artık tercihleri süsleyen salon olarak dikkatleri çekiyoruz. Metropol şehir olan İstanbul’da sadece kadınlara için olan bahçelievler güzellik salonu merkezi sağlık ve medikal anlamda eşsiz hizmet sunar.

             Bahçelievler Güzellik Salonu Bakımı Ne Kadar Sürmeli

Bahçelievler Güzellik Salonu merkezi ekiplerimiz alanının en iyi not alan uzman kişileridir. Profesyonel ortamda gerçekleşen bakım süresi de kişinin gerekli şartlardaki bakımına eş değerde olacak şekilde değişkenlik gösterir. Yani, güzellik ” beauty” alanında bakımlar hangi bölgede uygulama yapılacaksa, uzman kişi tarafından o bölgede sürecek bakım tedavisine göre şekillenme alacaktır. Yani günde bitecek diye şey söylemek kesin şekilde yanlış olur. Ama seanslar belirlenir ve en iyi sonucu almak içinde ona uygun zaman diliminde bu işlemler yapılır. Aksi taktirde zaten başarılı sonuç alınamaz. Bahçelievler Güzellik  salonu için örneğin “ Saç Bakımını “ seçmiş iseniz, saçlarınızın eskisinden daha yenilenir olması için uygun zaman dilimi içinde çalışma yapılır. Dipten uca olacak şekilde saç derisi ve analizi yapıldıktan sonra size zaten bilgi verilir. Buna uygun ilerleyen zamanlarda bazı yenilik çalışmaları da yapılabilir.

              Lazer Epilasyon Bahçelievler

Bünyemizde Lazer epilasyon tedavisine dayalı bakımı bahçelievler güzellik salonu merkezi markasıyla yapmaktayız. Lazer işlemi sağlıklı şekilde yapılmalıdır. Yani herhangi ihmal sağlık açısından olumsuz sonuçlara gebe kalabilir. İşte bu yüzden yapılacak işlemlerde Lazer ışınlarını çok doğru ve mantıklı şekilde kullanan arkadaşlarımız bu işi yapıyor. Lazer kullanılacak bölge bu işleme uygun bir hale getiriliyor. Yani temizlik için gerekli işlemler yapılır ve kişiye asla tersi durum olmayacak şekilde uygulama başlar. Lazer Epilasyon acısız şekilde tamamlanır. Deri altlarına yapılacak olan baskı da asla yanmalar yada kanamalar da olmaz. Bazıları lazer ışınlarını tehlikeli bulurlar. Ama deri altlarına asla zarar vermeden ve herhangi kanamaya meyil olmadan bu sağlanır. Bahçelievler Güzellik Salonu merkezi lazerli epilasyon konusunda gerekli sertifikaları almış uzman ekip çalıştırır. Böylelikle zaten başarı ve asıl olan bahçelievler güzellik burada gelmiş olur.

bahcelievler-beauty-center

bahcelievler-beauty-center

         Arzem Bahçelievler Kaş Tasarımı

Bu yıl “ Kaş Tasarımı “ üzerine daha yoğun eğilim göstererek faaliyet veriyorken bahçelievler güzellik salonu sizler için tasarlıyor. Kaşlarınızın bozuk olan taraflarını düzeltmek bir yana, yeniden kaş tasarımıyla artık mutlu olan taraf siz olacaksınız. Kaşlarınızı bize emanet ederek, kısa sürede başarılı sonuçlar aldığımızı görebilirsiniz. Kaş tasarımı için ekibimiz ilk analizi yaparlar. Hemen sonrasında kaşın ana hatlarına zarar vermeden, doğal kaşa uygun kesim ve düzeltme işlemine geçilir. İstediğiniz kaş tasarım varsa size sunulan katalog içerisinde seçilir. Bu işlemden sonra kaş tasarımına geçilir. Doğal görünüm kazanmak her şeyden önce bizim ana amacımız. Doğallık olmazsa zaten yaptığımız işin kıymeti de kalmamış demektir. Doğallıkla beraber sizlerin de görüşleri alınır. Yani yapım aşamasında rahatsız olacağınız kısımlar olursa hemen düzeltme işlemine geçilir. Biz burada bahçelievler güzellik salonu merkezi olarak önce işe saygı, sonra size müthiş derecede bir saygı duyarız. Buda karşılıklı şekilde işimize zaten yansır.

            Bayanlara Özel Manikür Bakımı

Bahçelievler Güzellik Salonu çalışmalarımız arasında “ Manikür Bakımı “ vardır. Ama o bildiğiniz manikür bakımlarından değil. Tamamen doğal ve size bakanların dönüp daha baktıkları bakımdan bahsediyoruz. Manikür bakımını gerçekten herkes yapabilir. Yani isteyen yada istekli olan herkes bunu yapabilir. Ama yapmak var birde daha farklı uzman bir şekilde yapmak var. Biz uzman olan tarafa eğildik. Uzmanlıkla beraber manikür yaparken dikkat edilen her konuya değinerek işimizi gerçek profesyonel yapıda yaparız. Tırnakların canlanması gerekir. Çünkü tırnaklarınız gerekli vitamini almazsa alt tabakadan hücreler ölmeye başlar. Hücreleri yeniden harekete geçirmek içinde manikür yapılması gerekir. Burada temel amaç bundan kaynaklıdır. Tırnaklarınız bahçelievler güzellik salonu merkezi tarafından belirgin hatlara getirerek, herkes tarafından memnun kalınacak seviyeye de ulaştırılır.

            İğneli Epilasyonla Uygulama

Bahçelievler güzellik salonu merkezi medikal ve sağlık için yeni uygulamalara başladı. Bunun adı medikal bakım için kullanılacak olan “ İğneli Epilasyon “ olarak geçer. İğnelerimiz sağlık kontrollerinden tam onay alan malzemeden oluşmaktadır. Yani sırada ya da piyasada çakma diye tabir edilen türden asla değildir. Derinin altına enjekte edilecek şekilde kullanılır. Lazer türünün değişik versiyonu. Yani uzun süreler cildiniz parlayan görünüme ulaşır. Ayrıca iğneler içerisinde kişisel bakımı sağlayan malzemelerden oluşan besin takviyeleri de vardır. Bunlar sayesinde canınız kesinlikle yanmaz. Tam tersine hoş bakımda sizi bekler. Kısa sürede lazer epilasyon işleminde kesin sonuç alınır ve sizlerde bahçelievler güzellik salonu olan ekibimizden memnun kalırsınız. medikal sağlık bakımında çığır açan yenilikler gerçekten artık yakınızda. Arayın ve bizi gelerek medikal bakım konusunda tamamen yenilenin.